Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Bloc intre case mascat ,, apartamente\" suprafata ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Bloc intre case mascat ,, apartamente" suprafata teren 1000mp ...

Bloc intre case mascat ,, apartamente" suprafata teren 1000mp amprenta 299mpdesfășurat 683mp
Care este nhelamurirea dvs. ? Detaliati daca doriti comentarii.