Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cat costa cursul de 10 ore pentru condus scutere cu ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cat costa cursul de 10 ore pentru condus scutere cu categoria ...

Cat costa cursul de 10 ore pentru condus scutere cu categoria B?
Vedeti mai jos, un exemplu de tarif
[ link extern ] /
Cornel Vasile, Consilier juridic
intrebati o scoala de soferi care organizeaza acest curs. nu e un pret fix