Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Bună seara As vrea sa va povestesc ceva ce mi s a ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Bună seara As vrea sa va povestesc ceva ce mi s a întâmplat ...

Bună seara
As vrea sa va povestesc ceva ce mi s a întâmplat mie și dacă am reacționat corect.Deci am fost întrebată și am răspuns la discuție și apoi era o situație de a căuta răspuns pe google că să nu mai merg la locația cu nevoia răspunsului și am întrebat cum găsesc ce mi a propus de pe net și apoi m a lăsat la jumătatea discuției și s a alăturat o alta persoană cu același subiect să caute ea răspunsul pe net că și cum eu nu mai eram acolo.Atunci eu am lăsat o sa vb cu persoana respectiva și am plecat.Ce era de făcut în cazul ăla?
Bună dimineața,

Unde erați? La muncă, la o cafenea cu prietenii sau unde? Și cine v-a întrebat - un șef sau cineva din anturajul dvs.?
Cati ani aveti? Bănuiesc ca foarte putini daca ati venit cu întrebarea asta pe un forum juridic .