Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua.am lucrat la Clujana. Fabrica s_a inchis ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua.am lucrat la Clujana. Fabrica s_a inchis .nimeni nu ...

Buna ziua.am lucrat la Clujana. Fabrica s_a inchis .nimeni nu stie unde gasesc cartea de munca nici la arhiva nationala din cluj nu Au stiut SA ma indrume..daca ma puteti ajuta .multumesc anticipat
Intrebati aici
[ link extern ] /

daca stiu unde se afla Arhiva Fabricii Clujana
Ati intrebat la Arhivele Judetene Cluj?

Nu mai deschideti alte topicuri legate de acelasi subiect.