Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce tip de firma trebuie sa imi deschid?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce tip de firma trebuie sa imi deschid?

Buna ziua, as dori sa stiu ce tip de firma trebuie sa imi deschid ca sa indeplinesc cele doua servicii: Dj evenimente si electrica?
george-neagu, moderator
Intreprindere individuala
ce acte ar trebui sa pregatesc si ce as avea nevoie?
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării întreprinzătorilor persoane fizice titulari ai întreprinderilor individuale
[ link extern ]
multumesc