Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Expertiza RUR se face pe tot terenul pe care îl ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Expertiza RUR se face pe tot terenul pe care îl dețin sau doar ...

Expertiza RUR se face pe tot terenul pe care îl dețin sau doar pe clădire?
Ce intelegeti prin RUR ?