Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am 32 ani si 9 luni stagiu cotizat pana în 2020. Din ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am 32 ani si 9 luni stagiu cotizat pana în 2020. Din 2021 sunt ...

Am 32 ani si 9 luni stagiu cotizat pana în 2020. Din 2021 sunt pensionat de boala grad 3.. Primesc puncte de stabilitate pentru stagiul cotizat între 25 și 32 de ani și 9 luni? Multumesc
Pentru 7 ani veti primi puncte de stabilitate.