Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Înființare PFA. Vreau să-mi fac un PFA cu sediul ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Înființare PFA. Vreau să-mi fac un PFA cu sediul acasă. Locuiesc ...

Înființare PFA.
Vreau să-mi fac un PFA cu sediul acasă.
Locuiesc într-un bloc de 6 apartamente in care fiecare apartament are intrare separata-4 apartamente iar 2,între care și apartamentul meu,au casa scării comuna și intrările fata in fata.
Întrebare:pentru înființare PFA am nevoie de acordul tuturor vecinilor sau numai al celui de vizavi de mine ?
Sus, jos, stanga, dreapta. Fara vecinul de vizavi.