Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna ziua, Am văzut pe forum o mulțime de situații ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna ziua, Am văzut pe forum o mulțime de situații în care ...

Buna ziua,
Am văzut pe forum o mulțime de situații în care se găsesc persoane care s-au înscris pe siteul Be2, site de matrimoniale.
Sunt în situația de a fi amenințată cu reclamateala un birou de recuperatori pentru că nu au putut să -mi ia banii pentru un abonament apremuim în condițiile în care am trimis cererea de anulare acum o lună.
I-am rugat să-mi spună un cont și o sumă pe care se o plătesc și sa termin cu ei.
Răspunsul este paralel cu întrebarea.
Cum sa procedez? Cum sa aflu contul și sumă ?
Mulțumesc mult!
Bună ziua,

Continuați, vă rog, discuția aici:
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Apăsați pe Răspunde.