Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua ,dacă postul sa desființat și au fost ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua ,dacă postul sa desființat și au fost date toate ...

Bună ziua ,dacă postul sa desființat și au fost date toate persoanele în șomaj se mai pot face angajări???chiar pe perioada determinata?mulțumesc
A fost vorba despre concediere individuala sau colectiva?