Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... vodafone mi-a marit abonamentul din septembrie 2022 si ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

vodafone mi-a marit abonamentul din septembrie 2022 si pina in ...

vodafone mi-a marit abonamentul din septembrie 2022 si pina in apr.2024 de la 40 ron pe lunala 57 ron pe luna in trei transe din 6 in 6 luni .La fiecare 6 luni un euro in plus. Am fost la sediul lor si nu-mi arata abonamenul ,spun ca e dreptul lor sa mareasca cind vor si cu cit vor.Ce pot sa fac?
Tot ce puteți face este să renunțați la serviciile de telefonie, sau să acceptați prețul cerut de furnizor.