Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua!! Pentru cultura mea generala,as dori să ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua!! Pentru cultura mea generala,as dori să știu dacă ...

Bună ziua!!
Pentru cultura mea generala,as dori să știu dacă există vreun for care poate supraveghea modul în care se desfășoară un proces??Mă refer aici la respectarea legislației,bineînțeles....
Ce se poate face atunci când un judecător prin acțiunile sale,influențează în favoarea cuiva evoluția procesului în vederea emiterii unei hotărâri care să favorizeze pe cineva anume!!
Vă mulțumesc!!
Nu se poate analiza asa ceva generic, daca aveti o situatie concreta, reveniti. Detaliile fac diferenta.