Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Hartuire prin telefon Bună ziua! Rog frumos un ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Hartuire prin telefon Bună ziua! Rog frumos un avocat sa îmi poată spune cum as ...

Bună ziua! Rog frumos un avocat sa îmi poată spune cum as putea scăpa de un număr ascuns care ma apelează de câteva luni, as vrea și sa mi se divulge numărul dacă se poate sa știu cine este? Multumesc anticipat!Menționez ca nu as vrea sa renunț la numărul meu de telefon pe care îl am de 15 ani
Dumia, utilizator
Ați încercat să-l blocați? Majoritatea telefoanelor au funcția de blocare a apelanților anonimi
Exista si o aplicatie Truecaller care are optiunea de a bloca pe cei care suna cu numar ascuns