Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cum pot fi autentificate adresele de email ale ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cum pot fi autentificate adresele de email ale pensionarilor ...

Cum pot fi autentificate adresele de email ale pensionarilor romani din strainatate?
Nu mi sa mai raspuns la adresa de email cu care am corespondat cu Casa de Pensii timp de 8 ani.
Multumesc anticipat
Florian
Cred că o semnătură electronică rezolvă situația