Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Aveam de plată fond de rulment . Între timp a-au ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Aveam de plată fond de rulment . Între timp a-au schimbat apometrele ...

Aveam de plată fond de rulment . Între timp a-au schimbat apometrele și am plătit pentru schimbare , am chitanța . Această lună apar cu fondul de rulment plătit și restanță ca nu am plătit pentru apometre . Menționez ca președintele asociației a facut acest lucru . Unde pot face plângere? Multumesc
E posibil să fie o eroare. Cereți detalii înainte de orice. Chitanța reprezintă contoarele plus manopera? Deseori plata contoarelor se face în rate
adriandimitriu, utilizator