avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 878 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Dacă la o ședință a asociației de proprietari s-a ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Dacă la o ședință a asociației de proprietari s-a luat o ...

Dacă la o ședință a asociației de proprietari s-a luat o anumită hotărâre, iar administratorul imobilului nu demarează acțiunea pentru punerea în aplicare a celei hotărâri, așa cum s-a stabilit, sub incidența cărei legi intră acesta, mai exact ce măsură legală se poate lua in acest caz?
Cel mai recent răspuns: latka , utilizator 15:43, 9 August 2024
Dați toate datele, adică despre ce hotărâre e vorba, despre ce lucrare/problema e vorba și eventual alte detalii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Desfiintare adunare generala Avadrian Avadrian Buna ziua, Cum se poate desfiinta adunarea generala a unui ONG, tinand cont si de faptul ca ONG-ul este inactiv? Va multumesc! (vezi toată discuția)
Hidroizolatie acoperis mia_bv mia_bv Este vorba despre hidroizolatia acoperisului casei liftului . Din cate stiu asta intra la bunuri comune ale imobilului . Problema este ca asociatia sustine ca ... (vezi toată discuția)
Montare lumina pe baza de senzori pe casa scarii . alina_25 alina_25 Mai multe persoane printre care si eu am dorii montarea de lumina pe casa scarii blocului pe baza de senzori pentru economisire energie electrica . ... (vezi toată discuția)