avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 666 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Deschidere laborator cofetărie
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Deschidere laborator cofetărie

Bună ziua , aș dori să-mi deschid un laborator de cofetărie acasă , am un spațiu construite la vro 4 metri de casă și am cum sa respect fluxul exact cu prevăd normele haccp și aș dori să știu dacă e vro problema ca este așa aproape de casa ? A rog să mă sfătuiți și vă mulțumesc anticipat
Ultima modificare: Vineri, 9 August 2024
MarcelVisan, utilizator

Alte discuții în legătură

Functionare laborator cofetarie irinamp irinamp Buna ziua, Doresc sa infiintez un laborator de cofetarie in jud. [b]Sibiu[/b], care sa: - produca produse de cofetarie - vanda produsele de cofetarie in ... (vezi toată discuția)
Cum pot fi producator de dulciuri de casa? mparnescu mparnescu doresc sa infiintez un pfa si sa produc dulciuri de casa in gospodarie. dupa infiintarea pfa-ului, care sunt pasii care trebuie urmati? cine si cum ma ... (vezi toată discuția)
Magazin la parterul blocului ContSters72331 ContSters72331 Buna ziua, Va rog sa-mi dati si mie un sfat despre cum ar trebuii sa actionez pe cale judecatoreasca (alta solutie nu exista in Romania) si cam ce sanse de ... (vezi toată discuția)