Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Deschidere laborator cofetărie
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Deschidere laborator cofetărie

Bună ziua , aș dori să-mi deschid un laborator de cofetărie acasă , am un spațiu construite la vro 4 metri de casă și am cum sa respect fluxul exact cu prevăd normele haccp și aș dori să știu dacă e vro problema ca este așa aproape de casa ? A rog să mă sfătuiți și vă mulțumesc anticipat
MarcelVisan, utilizator