Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara. Doresc sa știu în ce data a lunii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara. Doresc sa știu în ce data a lunii septembrie se ...

Bună seara. Doresc sa știu în ce data a lunii septembrie se pot depune actele de Master la Casa de pensii.
Adikxx, utilizator
Sunteti pensionar ?