Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. Am de primit o sultă dar titularul a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. Am de primit o sultă dar titularul a murit, moștenitorii ...

Bună ziua.Am de primit o sultă dar titularu a murit,moștenitorii au obligația de a plăti sulta? Mulțumesc.
vasiletudurean, utilizator
Da, au obligația.