avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 589 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizație creștere copil Buna ziua,momentan sunt ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizație creștere copil Buna ziua,momentan sunt in concediu ...

Indemnizație creștere copil
Buna ziua,momentan sunt in concediu creștere copil pentru care încasez indemnizație,dar în același timp am venituri nete din jocuri de noroc mai mari de 12000 lei.
Voi pierde indemnizația sau va trebui sa înapoiez ceea ce am încasat?
Va mulțumesc!

Alte discuții în legătură

Buna ziua, as avea nevoie de indrumarea dvs intr-o speta si apelez ... Daniel11111 Daniel11111 Buna ziua, As avea nevoie de indrumarea dvs intr-o speta si apelez la bunavointa si profesionalismul dvs. Oficial sunt in concediu de crestere copil, iar ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, sunt în concediu de creștere copil din 24.05.2021 ... Gabriela2624 Gabriela2624 Bună ziua, Sunt în concediu de creștere copil din 24.05.2021 si as vrea sa dau spre închiriere un apartament cu aproximstiv 1350 lei pe luna, dacă ... (vezi toată discuția)
Infiintare srl in timpul concediului de cresterea copilului DanaMaria16 DanaMaria16 Sunt in concediul de cresterea copilului si doresc sa deschid un SRL . Se poate? Pot fi si administrator? Pot avea activitate pe SRL fara sa imi pierd ... (vezi toată discuția)