Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Certificat de viață pe teritoriul Romaniei
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Certificat de viață pe teritoriul Romaniei

Daca doca sint pe territorul Romaniei u de am dreptul sa locuiesc o perioada limitată unde pot semna certificat de viața ?
Ce este certificatul de viată și când trebuie transmis la casa de pensii care deține dosarul de pensie al persoanei domiciliate în străinătate?
[ link extern ] -