Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna seara! Pot monta singur o cameră de supraveghere ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna seara! Pot monta singur o cameră de supraveghere in curte ...

Buna seara! Pot monta singur o cameră de supraveghere in curte pe propietatea mea sau trebuie unele aprobări ? Multumesc !
Puteti monta, dar sunteti obligat sa supravegheati strict proprietatea dvs.
www.avocatnet.ro/articol_516...
latka, utilizator