Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Poate functiona o firma de inchiriere masini in oras ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Poate functiona o firma de inchiriere masini in oras intr-un ...

Poate functiona o firma de inchiriere masini in oras intr-un cartier?Pun aceasta intrebare deoarece firmele au multi angajati care deranjeaza prin galagie discutii interminabile in fata firmei la care participa 10-15 persoane,convorbiri telefonice in curtea locatiei,si prin faptul ca avand multe masini ocupa locurile de parcare.Cum pot rezolva aceast problema a zgomotului?
Dacâ e autorizată nu e nici o problemă
Depinde de discomfortul efectiv creat si de tipul de parcari ocupate.