Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! O angajata revine din CCC ,are data sfarsit ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! O angajata revine din CCC ,are data sfarsit suspendare ...

Buna ziua!
O angajata revine din CCC ,are data sfarsit suspendare pana la 19.09.2024(data nasterii copilului).
vrea sa inceapa cu data de 20.08.2024, ca sa primeasca stimulent de insertie,
Cum fac in Revisal, data incetare suspendare 19.08.2024 si trebuie trimis pe data 19.08 sau 16.08.2024 in Revisal?
Modificarea salariului pot sa trimit pe aceasi data?
Va multumesc!
Data incetare suspendare 19.08.2024 si trebuie trimis cel târziu în ziua anterioară datei încetării suspendării.
Pe 16.08.2024 trebuie sa trimit in Revisal sau pot sa trimit si cu data de 19.08?
Va multumesc!
Puteti transmite in data de 16.08.2024, revisal-ul.