Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... am cumparat o masina de la o firma sinu am apucat sa o ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

am cumparat o masina de la o firma sinu am apucat sa o trec pe ...

am cumparat o masina de la o firma sinu am apucat sa o trec pe numele meu.Pot pleca cu ea peste granita fiind inmatriculata
Puteti pleca, daca are ITP , RCA in regula.