avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 834 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau să înființez un magazin de pet shop
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau să înființez un magazin de pet shop

Salutare! Vreau să înființez un magazin de pet shop și nu știu cum pot să vând legal plante și pești produși de mine. Cum înregistrez plata dacă nu am nici o intrare? Ce cod CAEN îmi trebuie la înființarea firmei ca să pot comercializa peștii și plantele?
Ultima modificare: Joi, 15 August 2024
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Cod caen gresit, sau nu ? Vetran Vetran Buna ziua, Am infiintat o firma cu obiect princpial de activitate CAEN [b]4773[/b] ( Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine ... (vezi toată discuția)
Infiintare pfa pet shop laura.c laura.c as dori sa stiu toti pasii pentru deschiderea unui pet shop la tara pe persoana fizica autorizata PFA,cine ma poate ajuta,va rog,multumesc (vezi toată discuția)
Procedura obtinere certificat producator pesti Elena Chiriac Elena Chiriac buna ziua! va rog sa ma ajutati! am deschis o afacere pet-shop, specializarea acvaristica, am inceput ca hobby, deci in mare parte, materia prima o am, pesti, ... (vezi toată discuția)