Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau să înființez un magazin de pet shop
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau să înființez un magazin de pet shop

Salutare! Vreau să înființez un magazin de pet shop și nu știu cum pot să vând legal plante și pești produși de mine. Cum înregistrez plata dacă nu am nici o intrare? Ce cod CAEN îmi trebuie la înființarea firmei ca să pot comercializa peștii și plantele?
george-neagu, moderator