Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Vecinul meu creste porc si pasari la 2-3 ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Vecinul meu creste porc si pasari la 2-3 metri de ...

Buna ziua,

Vecinul meu creste porc si pasari la 2-3 metri de casa mea,el locuieste la bloc, dar are o mostenire de la parinti langa mine, mirosul este insuportabil, nu l-am vazut niciodata dand tomberonul cu gunoi, nu stiu unde pune acele deseuri de la animale , gardul meu este de beton si spatele cotetului lui este gardul meu.
Deasemenea are si un caine legat tot in acelasi loc ,care latra uneori noaptea foarte mult si ne deranjeaza.
In curte nu putem sta de miros.
Sunt niste oameni incapatanati cu care nu se poate discuta.
Exista vreo cale sa rezolvam aceasta problema?
Astept cu interes opinia dumneavoastra!
Va multumesc!
Stefanescu Eugenia, utilizator
Puteti sesiza DJSP, DJSV, Agentia teritoriala de mediu, primaria, in scris, cu nr. de inregistrare/ data.