Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Cum se poate plăti legal salariul unei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Cum se poate plăti legal salariul unei persoane ...

Bună ziua!
Cum se poate plăti legal salariul unei persoane dacă suma a fost virată eronat in alt cont și recuperarea sumei prin bancă durează?
Se poate plati cash ...