avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 342 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua cam cat dureaza sa mi se inscrie un divort ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua cam cat dureaza sa mi se inscrie un divort spaniol ...

Buna ziua cam cat dureaza sa mi se inscrie un divort spaniol la starea civila????
Cel mai recent răspuns: Georgiana Ciocoveanu , Avocat 08:26, 17 August 2024
Buna ziua, depinde in ce localitate, in Bucuresti dureaza cam 1 luna.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inregistrare sentinta de divort din spania G Darie G Darie Buna ziua, Doresc sa înregistrez sentința de divort efectuat in Spania, in România deoarece am nevoie pentru a renova pașaportul Imi puteți spune va ... (vezi toată discuția)
Cat dureaza in instanta un proces de divort fara copii si fara partaj ? maria.dinca maria.dinca Buna ziua, as dori sa stiu cam cat poate dura in instanta un proces de divort in care nu exista copii si nici partaj (la incheierea casatoriei s-a optat pentru ... (vezi toată discuția)
Inscriere casatorie si divort in romania cristiancosmin cristiancosmin buna. am o problema si sper sa ma puteti ajuta. eu locuiesc din 2002 in spania. m-am casatorit in barcelona cu o spaniola in 2003 si m-am divortat in 2010 dar ... (vezi toată discuția)