Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua cam cat dureaza sa mi se inscrie un divort ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua cam cat dureaza sa mi se inscrie un divort spaniol ...

Buna ziua cam cat dureaza sa mi se inscrie un divort spaniol la starea civila????
Buna ziua, depinde in ce localitate, in Bucuresti dureaza cam 1 luna.