Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna, De cateva zile, vine un miros puternic de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna, De cateva zile, vine un miros puternic de balegar, de nu ...

Buna,

De cateva zile, vine un miros puternic de balegar, de nu poti deschide geamul. Stau la casa si e posibil ca mirosul sa vina de la un vecin care sta mai sus de mine si care ar creste porci. Am fost sa vorbim cu el, dar nu reusim sa il gasim. Am vreun drept? La cine pot sa apelez, care sa si actioneze repede? Politie, Primarie, Garda de Mediu? Poate primi amenda? Multumesc
Puteti sesiza DJSP, DJSV, Agentia teritoriala de mediu, primaria, in scris, cu nr. de inregistrare/ data. Inspectorii vor cerceta cazul si vor decide ce este de facut.