Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca sunt angajat că șofer în industria ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca sunt angajat că șofer în industria panificație, angajatorul ...

Daca sunt angajat că șofer în industria panificație, angajatorul mă poate detașa pe secție fara acordul meu!!
In contract scrie clar funcția de șofer. Mulțumesc
Se respecta functia/ meseria din contractul individual de munca.
Citiți art.40 C.mun și vedeti dacă are sau nu dreptul..eu spun ca da
Cornel Vasile, Consilier juridic