Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, Care sunt actele normative care ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, Care sunt actele normative care reglementează plata ...

Bună ziua,
Care sunt actele normative care reglementează plata cas a angajatorului și angajatului pentru cei care au lucrat in grupe de muncă pentru perioada 1971 -2001?
Sau altfel spus pentru cei care au lucrat in grupele de muncă angajatul și angajatorul au plătit CAS ,și care sunt actele normative care reglementează acest lucru.
Mulțumesc!
Prizonier, utilizator