avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 570 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, Care sunt actele normative care ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, Care sunt actele normative care reglementează plata ...

Bună ziua,
Care sunt actele normative care reglementează plata cas a angajatorului și angajatului pentru cei care au lucrat in grupe de muncă pentru perioada 1971 -2001?
Sau altfel spus pentru cei care au lucrat in grupele de muncă angajatul și angajatorul au plătit CAS ,și care sunt actele normative care reglementează acest lucru.
Mulțumesc!
Ultima modificare: Duminică, 18 August 2024
Prizonier, utilizator

Alte discuții în legătură

Grupa i de munca pentru mecanici de locomotiva mishu88 mishu88 Buna ziua, Tatal meu, ca mecanic de locomotiva la o societate comerciala privata (uzinala) a depus la Casa de Pensii Suceava adeverintele de încadrare în ... (vezi toată discuția)
Meseria sticlar si conditii de munca ronaldo77 ronaldo77 buna ziua!vreau sa va intreb:daca ii nascut in 1971 si are meseria de sticlar,mai beneficiaza de grupa 1? va multumesc (vezi toată discuția)
Am avut si eu o nedumerire si am intrebat ceva,chiar nimeni nu ... Lelilelian Lelilelian am avut si eu o nedumerire si am intrebat ceva,chiar nimeni nu raspunde sau comenteaza? (vezi toată discuția)