avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 487 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună seara, cum poate recupera cineva o sumă mare de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună seara, cum poate recupera cineva o sumă mare de bani în ...

Bună seara, cum poate recupera cineva o sumă mare de bani în condițiile în care nu are decât convorbiri WhatsApp. Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: stefan60 , utilizator 22:22, 18 August 2024
Sunt bune și alea, dar are de unde recupera?
Mulțumesc pentru răspuns. Da, are, suma este destul de mare, peste 40 000 mii de lei, are proprietăți

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Partaj pentru recuperarea sumei investite în imobilul soțului. cât ar putea fi cheltuielile cu un asemenea proces? gheltu gheltu cit m-ar costa partajul (avocat si expert )pentru valoarea de 40 000 lei suma investita intro luna de zile pentru renovarea casei sotului meu legitim ,suma ... (vezi toată discuția)
Partaj SIMPLEME SIMPLEME Buna seara, daca in urma partajului unul dintre soti datoreaza 40000 euro celuilalt si i s-a atribuit unul din cele 2 apartamente detinute in comun in ... (vezi toată discuția)
Bună ziua la toată lumea, în urma cu 2 luni am dorit sa cumpăr ... Ramonaneky Ramonaneky Bună ziua la toată lumea, în urma cu 2 luni am dorit sa cumpăr o casa ce avea proprietarul decedat și urmași 3 copii, am discutat cu copii defunctului ... (vezi toată discuția)