Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună seara, cum poate recupera cineva o sumă mare de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună seara, cum poate recupera cineva o sumă mare de bani în ...

Bună seara, cum poate recupera cineva o sumă mare de bani în condițiile în care nu are decât convorbiri WhatsApp. Mulțumesc
Sunt bune și alea, dar are de unde recupera?
Mulțumesc pentru răspuns. Da, are, suma este destul de mare, peste 40 000 mii de lei, are proprietăți