Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ce pensie primesc după recalculare la 33de ani și 6 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ce pensie primesc după recalculare la 33de ani și 6 luni din ...

Ce pensie primesc după recalculare la 33de ani și 6 luni din care 13 ani cu gr 2 de munca
Daca cei 33 ani si 6 luni sunt toti contributivi, adunci la punctele realizate si aflate in plata mai adugati inca 4,75 puncte de stabilitate.Apoi totul x 81.