avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 741 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ce pensie primesc după recalculare la 33de ani și 6 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ce pensie primesc după recalculare la 33de ani și 6 luni din ...

Ce pensie primesc după recalculare la 33de ani și 6 luni din care 13 ani cu gr 2 de munca
Cel mai recent răspuns: Carp Mircea , utilizator 12:11, 19 August 2024
Daca cei 33 ani si 6 luni sunt toti contributivi, adunci la punctele realizate si aflate in plata mai adugati inca 4,75 puncte de stabilitate.Apoi totul x 81.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua. vă rog frumos să-mi spuneți după recalculare ... CameliaGh CameliaGh Bună ziua. Vă rog frumos să-mi spuneți după recalculare cât ar putea fi pensia și dacă se adaugă și puncte suplimentare pentru vechime. Vă dau ... (vezi toată discuția)
Contestatie decizie de pensionare nicolef nicolef Buna ziua, va scriu in legatura cu mama mea care este penisonara din 01.07.1994, pentru limita de varsata cu vechime totala in munca de 41 ani, 2 luni si 6 ... (vezi toată discuția)
Decizie limita de varsta ionutalex86 ionutalex86 Buna ziua . Numele meu este Lamasanu Ionut si vin cu o nelamurire din partea tatalui meu. Nu stie sigur daca i-a calculat corect aceasta decizie cu grupele de ... (vezi toată discuția)