Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Drepturile salariale câștigate în instanță se iau ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Drepturile salariale câștigate în instanță se iau în calcul ...

Drepturile salariale câștigate în instanță se iau în calcul la stagiul contributiv respectiv la acordarea punctelor de stabilitate conf. Legii 360/2024 ?
Vă mulțumesc anticipat și aștept un răspuns urgent
Poate ar fi mai bine sa detaliati aceasta nelamurire a dvs .. .. stagiul contributiv inseamna paerioada lucrata , nu alte drepturi salariale.