Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, Cum se calculeaza punctajul in noua lege ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, Cum se calculeaza punctajul in noua lege pentru cei ...

Buna seara,
Cum se calculeaza punctajul in noua lege pentru cei care au muncit in conditii de handicap grav, preexistent calitatii de asigurat si s-au pensionat pentru limita de varsta?
La fel cu toți ceilalți pensionari.Total puncte realizate+ punctele de stabilitate x 81.