Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara, va rog, ma intereseaza un extras de carte ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara, va rog, ma intereseaza un extras de carte funciara.As ...

Buna seara, va rog, ma intereseaza un extras de carte funciara.As dori sa aflu online.Stiu doar adresa imobilului, Vreau sa aflu daca parintii mei au vandut casa , Multumesc!
intrati pe site la ancpi, puteti cumpara online un extras
Multumesc, dar am numai adresa imobilului. Acolo trebuie mai multe informatii. Voiam un site sigur,avand ca informatie doar adresa.

romibaro a scris:

intrati pe site la ancpi, puteti cumpara online un extras