Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua ! Unde pot găsi arhivele fostei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua ! Unde pot găsi arhivele fostei Întreprinderea Mecanică ...

Unde pot găsi arhivele fostei Întreprinderea Mecanică Navală Constanța ?
Paval Dumitru, utilizator
Posibil aici : CONTACT
Şef serviciu: (împuternicit):

Gina GHIAȚĂ
Adresa: str. Ştefan cel Mare nr. 121, cod 900705, Jud. Constanţa
Telefon: 0241665463
Fax: 0241/665.463
E-mail: constanta@arhivelenationale.ro
Incercati mai intai sa dati un telefon .