Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Verificare contrbutie pensie ANAF si prin casa de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Verificare contrbutie pensie ANAF si prin casa de pensii. Din ...

Verificare contrbutie pensie ANAF si prin casa de pensii.
Din 2005 am lucrat ca pfa. Cum verific contributia platita prin casa de pensii pana in 2012, si dupa, cand s-a facut prin anaf? Am primit decizia de pensionare si anii acestia nu corespund cu ce stiu eu.
Multumesc.
Intre 01.04.2001 - 01.01.2011, c.a.s s-a platit la casa de pensii ..... dupa 01.01.2011, la bugetul consolidat de stat
Asta o stiam, se vede si din textul scris (exceptie anul 2012), intrebarea mea a fost alta, si n-ati raspuns!
Este de notorietate de publica ca, dovada unei plati se face cu documentele de plata , extrasele de cont prin care s-au virat banii reprezentand contributiile respective.