Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , daca am urmat licenta la frecventa redusa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , daca am urmat licenta la frecventa redusa pot urma ...

Buna ziua , daca am urmat licenta la frecventa redusa pot urma modulul pedagogic in regim postuniversitar? Mulțumesc.
Da, se poate urma acel modul.
Va mulțumesc frumos !

Cornel Vasile a scris:

Da, se poate urma acel modul.