Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalculare pensii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalculare pensii

Recalculare pensii !
Am ascultat foarte multe dezbateri la tv pe tema recalculării pensiilor.Nu am auzit niciodată să se spună că punctele din decizia de pensionare se vor schimba conform noii legi, este adevărat?Mulțumesc !
ddena, utilizator
Corect.Nr. total de puncte realizate și aflate în plată vor rămâne și la ele se vor adăuga cele de stabilitate.
Mulțumesc!