Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Daca am fost la licenta la buget, pot sa fiu si la ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Daca am fost la licenta la buget, pot sa fiu si la master tot ...

Daca am fost la licenta la buget, pot sa fiu si la master tot la buget?
Da.

Legea 1/2011:
Art. 142.
(6) O persoană poate beneficia de finanţare de la buget pentru un singur program de licenţă, pentru un singur program de master şi pentru un singur program de doctorat.