Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cazier judicar
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cazier judicar

Cazier judicar. Buna ziua!. in anul 2016 am fost condamnat la 1 an inchisoare cu suspendare. Mi am scos cazierul si apare in el condamnarea. Intrebare: pedepsele pana intr un an inclusiv nu se reabilitea automat?
Crisb68, utilizator