Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Imi pot înființa un ""plafar,""-drogherie ca ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Imi pot înființa un ""plafar,""-drogherie ca asistent farmacie?

Buna ziua, sunt asistent farmacie. Vreau sa știu dacă îmi pot înființa un ""plafar,""-drogherie "", "-farmacie verde"" și care sunt actele necesare pentru acest lucru? Daca este necesar să angajez o altă asistenta de farmacie in afară de mine. Mulțumesc.
george-neagu, moderator