Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Daca am ramas sa lucrez( cu acordul angajatorului) doi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Daca am ramas sa lucrez( cu acordul angajatorului) doi ani dupa ...

Daca am ramas sa lucrez( cu acordul angajatorului) doi ani dupa indeplinirea conditiilor de pensionare la limita de varsta( fara depunere dosar pt pensionare), pentru acesti doi ani se acorda puncte stabilitate?
Dosarul l-am depus dupa doi ani de la indeplinirea cond de limita de varsta. Multumesc
Da.
Se acorda puncte de stabilitate.