Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... În decizia de recalculare a pensiei nu sunt trecuți ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

În decizia de recalculare a pensiei nu sunt trecuți anii lucrati ...

În decizia de recalculare a pensiei nu sunt trecuți anii lucrati dupa pensionare.e corect?
Eu cred ca sunt mentionati in total ani contributivi.(stagiu contributiv).
Dar pentru ei s-au acordat puncte de stabilitate.