Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Tatăl meu are 67 de ani și a lucrat 10 ani, se poate ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Tatăl meu are 67 de ani și a lucrat 10 ani, se poate încadra ...

Tatăl meu are 67 de ani și a lucrat 10 ani, se poate încadra la pensie?
Dacă da în ce constă?
Nu poate fi pensionar fara sa aiba lucrati minim 15 ani.