Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Salut. cum gasesc o persoana disparuta in urma cu 35 a ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Salut. cum gasesc o persoana disparuta in urma cu 35 a plecat ...

Salut.
cum gasesc o persoana disparuta in urma cu 35 a plecat in turcia si numai stu nimic de ea
Daca sunteti membru de familie, mergeti la Politie si o dati disparuta. Daca e vorba de 35 ani ar fi cam tarziu pentru asta.