Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara! Mama are pensie de urmas,recalcularea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara! Mama are pensie de urmas,recalcularea pensiei este ...

Buna seara! Mama are pensie de urmas,recalcularea pensiei este valabila si pentru ea? Multumesc!
Da.