Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Se pot compensa zilele fara plata acumulate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Se pot compensa zilele fara plata acumulate (fortat) ...

Buna ziua! Se pot compensa zilele fara plata acumulate (fortat) in decursul anilor cu cele 80 orel lucrate lunar ,pe un alt contract, pentru care platesc CASS? Multumesc!
In principiu, nu ..sunt doua raporturi de munca distincte chiar daca sunt cu acelasi angajator.